Strażacy OSP JRS dziękują za 1%.
Dzięki państwu w 2018 r. otrzymaliśmy 26 123,90 zł. Dziękujemy za okazane zaufanie. informacje...
Stich odnalazła zaginionego
mężczyznę podczas akcji w Błotnicy, 19 września 2017r. więcej informacji...
Speed odnalazł zaginionego
mężczyznę, którego poszukiwaliśmy 28 września 2018r w Dłużcu więcej informacji...
Współpraca z UP we Wrocławiu
Uniwersytet Przyrodniczy obejmie opieką weterynaryjną psy naszej jednostki. więcej informacji...
A A A

Spotkania i pokazy

 • Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Dębicy

  2011-05-09 22:00
  Negro i Master ze swoimi przewodnikami spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Dębicy. Podczas spotkania Nasi przewodnicy opowiedzieli dzieciom o podstawowych zasadach postępowania w przypadku kontaktu z obcymi i agresywnymi psami oraz zaprezentowali pozycje obronne "drzewko" i "żółw". Zwracali również uwagę na to jak należy traktować własne pupile.
 • Spotkanie z dziećmi z Przedszkola Sportowego Sportlandia

  2011-05-06 22:00
  Jasper, Ergi oraz Uma ze strażakami naszej jednostki odwiedziły dzieci z Przedszkola Sportowego Sportlandia we Wrocławiu. Podczas spotkania opowiedzieliśmy o pracy jaką wykonują psy ratownicze, wyposażeniu torby ratownictwa medycznego oraz o podstawowych zasadach udzielania pomocy medycznej.
 • Spotkanie z dziećmi w Przedszkolu nr 28 Fantazja

  2011-04-03 23:03
  Jasper, Ergi i Cyprys wraz ze strażakami naszej jednostki odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 28 "Fantazja" we Wrocławiu przy ul. Orlej.
 • Spotkanie z przedszkolakami z Wyspy Skarbów

  2011-03-02 20:00
  Ratownicy naszej jednostki wraz z psami ratowniczymi sprawiły wiele frajdy najmłodszym odwiedzając przedszkole Wyspa Skarbów. Spotkanie rozpoczęliśmy od przedstawienia siebie i psów ratowniczych by następnie przejść do opowiedzenia o trudnej i odpowiedzialnej pracy jaką wykonują nasi czworonożni ratownicy. Kolejnym etapem spotkania była zabawa z Jasperem, Ergim i Cyprysem.
 • Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Powiatu Wrocławskiego

  2010-10-10 16:54
  Przewodnicy psów ratowniczych z Naszej jednostki na zaproszenie Zbigniewa Burdy - Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP we Wrocławiu zaprezentowali możliwości czworonożnych ratowników podczas Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP Powiatu Wrocławskiego. Pokaz spotkał się z dużym zainteresowaniem braci strażackiej oraz zaproszonych gości. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z zawodów.
 • Spotkanie w Zespole Szkół nr 4 we Wrocławiu

  2010-06-10 22:00
  Chappay, Master, Negro i Norway wraz ze swoimi przewodniczkami spotkali się z uczniami Zespołu Szkół nr 4 we Wrocławiu.
  Podczas krótkiego pokazu gimnazjaliści dowiedzieli się na czym polega praca psów ratowniczych i ich przewodników, w jaki sposób szkoli się czworonożnych ratowników oraz mieli możliwość zobaczenia możliwości naszych ratowników.
 • Festyn Sportowo-Rekreacyjny "Majówka z Chopinem" - Szkoła Podstawowa nr 36

  2010-05-29 19:01
  Strażacy Naszej jednostki ze swoimi psami ratowniczymi odwiedzili dzieci ze szkoły na wrocławskim Zaciszu podczas festynu sportowo-rekreacyjnego pod hasłem „Majówka z Chopinem”.
 • Otwarcie kompleksu ORLIK 2012 - Wrocław Wojszyce

  2010-05-29 19:00
  Strażacy Naszej jednostki ze swoimi psami ratowniczymi uczestniczyli w otwarciu drugiego we Wrocławiu kompleksu sportowego ORLIK 2012. Jednym z punktów programu imprezy były pokazy psów ratowniczych. Strażacy zaprezentowali pokaz posłuszeństwa psów ratowniczych oraz symulowane poszukiwania dzieci przez psy.