Strażacy OSP JRS dziękują za 1%.
Dzięki państwu w 2018 r. otrzymaliśmy 26 123,90 zł. Dziękujemy za okazane zaufanie. informacje...
Stich odnalazła zaginionego
mężczyznę podczas akcji w Błotnicy, 19 września 2017r. więcej informacji...
Speed odnalazł zaginionego
mężczyznę, którego poszukiwaliśmy 28 września 2018r w Dłużcu więcej informacji...
Współpraca z UP we Wrocławiu
Uniwersytet Przyrodniczy obejmie opieką weterynaryjną psy naszej jednostki. więcej informacji...
A A A

Pstrąże - Egzaminy terenowej i gruzowiskowej specjalności psów ratowniczych

15 września zakończyła się przedostatnia w tym roku sesja egzaminacyjna SA PSP w Krakowie WSSGR Nowy Sącz, tym razem na poligonie w Pstrążu. Liczna grupa 6 przewodników z naszej Jednostki przystąpiła do egzaminów, zarówno terenowych jak i gruzowiskowych.

Tym milej nam oznajmić, że po raz pierwszy egzamin specjalności gruzowiskowej klasy 1 zdał zespół, Paula Borkowska z Coffee, otrzymując uprawnienia gruzowiskowe na kolejne 24 miesiące.

Ten sam egzamin kolejny raz zdał zespół Anny Walejewskiej z Linuxem, przedłużając uprawnienia na kolejne 18 miesięcy.

Egzamin specjalności terenowej klasy 0 zdał zespół Joanna Kruszelnicka z Raxą uprawniający do podejścia do egzaminu specjalności terenowej klasy 1.

Kolejne zespoły zdając egzaminy specjalności terenowej klasy 1 - Magda Szewczyk-Dzido z Fridą, Weronika Dzido ze Speedem oraz Marcin Czerwiec z Grafenem, przedłużyły uprawnienia do udziału w poszukiwaniach terenowych o kolejne 12 miesięcy.

Zespołom z naszej Jednostki serdecznie gratulujemy, dzięki Wam możemy wciąż pomagać najefektywniej. Gratulujemy również wszystkim pozostałym, którzy pozytywnie zakończyli sesję, w szczególności pierwszy raz. Wszystkim życzymy kolejnych sukcesów:)