Strażacy OSP JRS dziękują za 1%.
Dzięki państwu w 2018 r. otrzymaliśmy 26 123,90 zł. Dziękujemy za okazane zaufanie. informacje...
Stich odnalazła zaginionego
mężczyznę podczas akcji w Błotnicy, 19 września 2017r. więcej informacji...
Speed odnalazł zaginionego
mężczyznę, którego poszukiwaliśmy 28 września 2018r w Dłużcu więcej informacji...
Współpraca z UP we Wrocławiu
Uniwersytet Przyrodniczy obejmie opieką weterynaryjną psy naszej jednostki. więcej informacji...
A A A

Nowe auto dla psów ratowniczychZakup i wyposażenie nowego specjalistycznego samochodu do przewozu psów ratowniczy został zrealizowany m.in: dzięki wsparciu:


>


darczyńców indywidualnych oraz tych, którzy przekazali wpłaty za pośrednictwem portalu Pomagam.pl, a także firm które chciały zachować anonimowość. • Dziękujemy Bitmat.pl - Izolacja akustyczna i termiczna

  2018-05-24 09:00
  Priorytetem, którzy wyznaczyliśmy sobie przy projektowaniu naszego nowego samochodu był komfort podróży psów ratowniczych i strażaków. Nie bagatelny wpływ na niego ma odpowiednia izolacja termiczna i akustyczna. Z pomocą przyszła nam firma Bitmat.pl, która dostarczyła materiały niezbędne do jej wykonania.
 • Dziękujemy Grupie Lak

  2018-04-06 18:00
  Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować firmie Grupa Lak, która przekazała lakiery i materiały, dzięki którym możliwe było polakierowanie zderzaków, nadkoli i listew ochronnych w naszym samochodzie.
 • Dziękujemy CMP Holding i Centrum Napraw Powypadkowych

  2018-04-03 19:00
  Bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować wrocławskiej firmie CMP Holding Sp. z o.o. - Centrum Napraw Powypadkowych (http://cmpholding.pl/ ). Dzięki ich wsparciu, pod koniec ubiegłego roku zderzaki, nadkola i listwy ochronne w naszym samochodzie zostały polakierowane na biało.

 • Raport z realizacji projektu wyposażenia OSP JRS Wrocław w nowy samochód ratowniczy do przewozu strażaków i psów ratowniczych.

  2017-09-01 08:00

  Szanowni Państwo,
  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wsparcie w realizacji projektu zakupu nowego samochodu ratowniczego do przewozu strażaków i psów ratowniczych naszej jednostki. Dzięki Państwa pomocy od 1 lipca 2017 roku nasz nowy samochód Fiat Ducato jest wykorzystywany do udziału w akcjach poszukiwawczo-ratowniczych.

 • Pomóż wyposażyć nowoczesny samochód ratowniczy do przewozu psów.

  2017-06-10 08:00

  W grudniu 2016 roku, po dziewięciu miesiącach intensywnego zbierania środków na największy w historii projekt realizowany przez OSP JRS we Wrocławiu, udało się odebrać kluczyki do nowego fiata ducato. Nie był to łatwy czas. Poza ratowniczą codziennością: akcjami, szkoleniami czy udziałem w ćwiczeniach przede wszystkim intensywnie szukaliśmy ludzi, którzy nam zaufają i przekażą środki finansowe na zakup nowego auta specjalistycznego do przewozu strażaków i psów ratowniczych. Nie mielibyśmy na to szans, gdyby nie wsparcie wielu osób prywatnych, firm oraz instytucji. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom.  Niestety na dokończenie samochodu i zakup niezbędnego wyposażenia potrzebujemy jeszcze około 75 000 zł.

  Możesz nas wesprzeć za pomocą portalu Pomagam.pl
 • Odebraliśmy samochód pod zabudowę nowego auta dla psów ratowniczych.

  2016-12-13 20:00

  Udało się! Dziewięć miesięcy intensywnego zbierania środków na największy w historii projekt realizowany przez OSP JRS we Wrocławiu pozwoliło nam dzisiaj odebrać kluczyki do nowego fiata ducato. Nie był to łatwy czas. Poza ratowniczą codziennością: akcjami, szkoleniami czy udziałem w ćwiczeniach przede wszystkim intensywnie szukaliśmy ludzi, którzy nam zaufają i przekażą środki finansowe na zakup nowego auta specjalistycznego do przewozu strażaków i psów ratowniczych. Nie mielibyśmy na to szans, gdyby nie wsparcie wielu osób prywatnych, firm oraz instytucji. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Strony: 1