Strażacy OSP JRS dziękują za 1%.
Dzięki państwu w 2017r. otrzymaliśmy 25 169,7zł. Dziękujemy za okazane zaufanie. informacje...
Tolek odnalazł zaginioną kobietę
podczas akcji ratowniczej w Rzeszówku, w nocy 13 na 14 sierpnia 2016r. więcej informacji...
Zespół na quadzie odnalazł
zaginionego 19-lata w nocy z 17 na 18 sierpnia 2016r. Pomoc przyszła w ostatniej chwili więcej informacji...
Pies ratowniczy ORLEN
Projekt OSP JRS, PKN ORLEN SA oraz Fundacji ORLEN – DAR SERCA więcej informacji...
A A A

Nowe auto dla psów ratowniczych

Autor:Admin
 • Raport z realizacji projektu wyposażenia OSP JRS Wrocław w nowy samochód ratowniczy do przewozu strażaków i psów ratowniczych.

  2017-09-01 08:00

  Szanowni Państwo,
  Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wsparcie w realizacji projektu zakupu nowego samochodu ratowniczego do przewozu strażaków i psów ratowniczych naszej jednostki. Dzięki Państwa pomocy od 1 lipca 2017 roku nasz nowy samochód Fiat Ducato jest wykorzystywany do udziału w akcjach poszukiwawczo-ratowniczych.

 • Pomóż wyposażyć nowoczesny samochód ratowniczy do przewozu psów.

  2017-06-10 08:00

  W grudniu 2016 roku, po dziewięciu miesiącach intensywnego zbierania środków na największy w historii projekt realizowany przez OSP JRS we Wrocławiu, udało się odebrać kluczyki do nowego fiata ducato. Nie był to łatwy czas. Poza ratowniczą codziennością: akcjami, szkoleniami czy udziałem w ćwiczeniach przede wszystkim intensywnie szukaliśmy ludzi, którzy nam zaufają i przekażą środki finansowe na zakup nowego auta specjalistycznego do przewozu strażaków i psów ratowniczych. Nie mielibyśmy na to szans, gdyby nie wsparcie wielu osób prywatnych, firm oraz instytucji. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom.  Niestety na dokończenie samochodu i zakup niezbędnego wyposażenia potrzebujemy jeszcze około 75 000 zł.

  Możesz nas wesprzeć za pomocą portalu Pomagam.pl
 • Odebraliśmy samochód pod zabudowę nowego auta dla psów ratowniczych.

  2016-12-13 20:00

  Udało się! Dziewięć miesięcy intensywnego zbierania środków na największy w historii projekt realizowany przez OSP JRS we Wrocławiu pozwoliło nam dzisiaj odebrać kluczyki do nowego fiata ducato. Nie był to łatwy czas. Poza ratowniczą codziennością: akcjami, szkoleniami czy udziałem w ćwiczeniach przede wszystkim intensywnie szukaliśmy ludzi, którzy nam zaufają i przekażą środki finansowe na zakup nowego auta specjalistycznego do przewozu strażaków i psów ratowniczych. Nie mielibyśmy na to szans, gdyby nie wsparcie wielu osób prywatnych, firm oraz instytucji. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Strony: 1