Strażacy OSP JRS dziękują za 1%.
Dzięki państwu w 2018 r. otrzymaliśmy 26 123,90 zł. Dziękujemy za okazane zaufanie. informacje...
Stich odnalazła zaginionego
mężczyznę podczas akcji w Błotnicy, 19 września 2017r. więcej informacji...
Speed odnalazł zaginionego
mężczyznę, którego poszukiwaliśmy 28 września 2018r w Dłużcu więcej informacji...
Współpraca z UP we Wrocławiu
Uniwersytet Przyrodniczy obejmie opieką weterynaryjną psy naszej jednostki. więcej informacji...
A A A

Dzień otwarty w OSP Kamieniec Wrocławski i 70-lecie OSP w Brzeziej Łące


W sobotę 28 maja, na zaproszenie strażaków z OSP Kamieniec Wrocławski oraz OSP Brzezia Łąka uczestniczyliśmy w dwóch strażackich imprezach.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kamieńcu Wrocławskim po raz trzeci zorganizowała Dni Otwarte, w których oprócz gospodarzy uczestniczyli m.in. przewodnicy z psami ratowniczymi naszej jednostki, Ratownictwo Wodne Rzeczypospolitej Oddział we Wrocławiu i Policja. Impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, szczególnie najmłodszych. Gościom pikniku opowiedzieliśmy i zaprezentowaliśmy naszą specjalność i czworonożnych ratowników, a później najmłodsi mieli czas na indywidualne spotkania z psiakami.

Później uczestniczyliśmy w Festynie strażackim zorganizowanym z okazji 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeziej Łące. Festyn odwiedzili m.in. strażacy z OSP Długołęka, OSP Borowa, OSP Pasikurowice, OSP Nadolice Wielkie, OSP Ligota Polska, JRG nr 5 we Wrocławiu oraz naszej jednostki. Tradycyjnie już nasze psiaki największe zainteresowanie budziły wśród najmłodszych uczestników pikniku i chętnie pozowały do wspólnych zdjęć i robiły różne sztuczki w zamian za smakołyki.

Dziękujemy strażakom z OSP Kamieniec Wrocławski i OSP Brzezia Łąką za zaproszenie.

28-05-2016