Strażacy OSP JRS dziękują za 1%.
Dzięki państwu w 2018 r. otrzymaliśmy 26 123,90 zł. Dziękujemy za okazane zaufanie. informacje...
Stich odnalazła zaginionego
mężczyznę podczas akcji w Błotnicy, 19 września 2017r. więcej informacji...
Speed odnalazł zaginionego
mężczyznę, którego poszukiwaliśmy 28 września 2018r w Dłużcu więcej informacji...
Współpraca z UP we Wrocławiu
Uniwersytet Przyrodniczy obejmie opieką weterynaryjną psy naszej jednostki. więcej informacji...
A A A

1% 2017 - 25 169,70 zł - Dziękujemy!!!

Jest kilka momentów w ciągu roku, na które większość z nas czeka – Wigilia, Nowy Rok, urlop, urodziny. Dla nas, jako dla organizacji pozarządowej, to również dzień rozliczenia 1%. To moment, w którym okazuje się ile środków udało nam się pozyskać. Środków, które pozwolą nam działać i spełniać cele statutowe.

O tym, jak niesamowitych przyjaciół i ludzi mamy wokół przekonaliśmy się w czasie zbiórki pieniędzy na samochód. Pokazaliście wtedy, na jak wiele Was stać i jak bardzo pragniecie pomóc nam w osiągnięciu celu, czyli zakupie i wyposażeniu samochodu specjalistycznego. Jednak druga połowa lipca zaskoczyła nas, jak nigdy do tej pory – po raz kolejny pokazaliście, że stoicie za nami murem!

Nie spodziewaliśmy się, Wasze wielkie serca znów przekroczyły granice naszej wyobraźni. W roku 2016 z Waszego 1% przekazanego na rzecz naszej Jednostki zebraliśmy 25 169,70 zł

Kierujemy do wszystkich nas wspierających - czy to finansowo czy po prostu ciepłymi słowami - ogromne, szczere, przeszywające dobrocią DZIĘKUJEMY!

Za zebrane pieniądze będziemy mogli trenować, szkolić się, wziąć udział w egzaminach zespołów ratowniczych, zakupić specjalistyczny sprzęt oraz niezbędne umundurowanie, a co najważniejsze – pozostawać w ciągłej gotowości do pomocy tam, gdzie będziemy niezbędni – wyjazdu na akcje poszukiwawczo-ratownicze w terenie i na gruzowisku. Nie ma organizacji pozarządowych bez hojnych darczyńców i ludzi dobrej woli, którzy rozumieją i wspierają ich działania. To dzięki Wam kolejny rok będziemy mogli nieść pomoc.

Obiecujemy myśleć o każdym, kto poświęcił nam czas, uwagę i swój 1% podatku. Możecie czuć się częścią naszych działań :)